Google Ads Reklam Yönetimi
İle Adım, Adım Büyüyün!

Google Ads reklamları ile ürün ve hizmetleriniz ile alakalı kelimelerde ilk sayfada müşterilerinize kolayca ulaşın.

Bütçenizi en verimli şekilde harcayan reklamlar oluşturuyoruz.

Google Ads'in Gücü

Google Ads, arama motoru sonuçlarında yada görüntülü reklam ağlarında reklamların görüntülenmesini sağlayan ve hedeflenmiş reklam kampanyaları oluşturmaya imkan tanıyan bir platformdur. Potansiyel müşterilerinizin arama yaptığı sırada markanızın üst sıralarda ve ilgili içeriklerle görünürlüğünü artırarak, dönüşüm oranlarınızı yükseltebilirsiniz.

Tatlı Media’da Google Ads Reklam Yönetimi

Tatlı Media olarak, deneyimli bir Google Ads yönetim ekibi ile çalışıyoruz. Her müşterimizin ihtiyaçlarını anlamak ve hedeflerine yönelik en uygun reklam stratejilerini belirlemek için kişiselleştirilmiş bir yaklaşım benimsiyoruz. İlgili anahtar kelimeleri belirleyerek, dikkat çekici reklam metinleri oluşturur ve hedef kitlenizin arama yaparken sizi bulmasını sağlarız.

Sıkça Sorulan Sorular

Google Ads nedir?

Google Ads, Google’ın reklam platformudur ve reklamverenlere arama motoru sonuçlarında ve Google Network’ünde reklamlarını yayınlama imkanı sağlar.

Google Ads reklamları nasıl çalışır?

Reklamverenler, belirli anahtar kelimeler için reklam oluşturur ve belirli bir bütçeyle belirli bir hedef kitleye ulaşmak için teklif verirler. Reklamlar, ilgili anahtar kelimeler arandığında veya belirli web sitelerinde görüntülenir.

Hangi tür reklamlar Google Ads üzerinden yapılabilir?

Google Ads üzerinden arama ağı reklamları, görüntülü reklamlar, video reklamları, alışveriş reklamları ve uygulama tanıtım reklamları gibi çeşitli reklam türleri yapılabilir.

Google Ads reklam bütçesi nasıl belirlenir?

Reklam bütçesi, reklamverenin hedeflerine, sektörüne ve belirlenen anahtar kelimelere göre belirlenir. Günlük veya toplam bütçe, teklif verme stratejisi gibi faktörler göz önünde bulundurulur.

Reklamın etkinliğini nasıl ölçebilirim?

Google Ads, reklamverenlere reklam performansı hakkında detaylı raporlar sunar. Tıklama sayıları, dönüşüm oranları, maliyetler ve diğer metrikler reklamın etkinliğini ölçmek için kullanılabilir.

Hangi anahtar kelimeleri seçmeliyim?

İlgili ve dönüşüm getirebilecek anahtar kelimeler seçilmelidir. Anahtar kelimelerin aranma hacmi, rekabet seviyesi ve hedef kitleyle ilişkisi göz önünde bulundurulmalıdır.

Bir Sonraki Adımı Atmaya Hazır Mısınız?

Marka hesabınızı oluşturun ve dijital pazarlamanın yeni yüzüyle tanışın. 

Pazarlama bütçenizden daha fazla sonuçlar elde etmek istiyorsanız, yeni partneriniz olmak için fazlasıyla hazırız!
 

Copyright © 2023 Tatlı Media Dijital Medya ve Reklamcılık Ajansı

Tatlı Media Ekibi tarafından ❤️ ile tasarlanmıştır.

Reklam ve pazarlamanızı güçlendirmek istiyorsanız, yeni partneriniz olmak için fazlasıyla hazırız!
 

Copyright © 2023 Tatlı Media Dijital Medya ve Reklamcılık Ajansı

Tatlı Media Ekibi tarafından ❤️ ile tasarlanmıştır.